تبلیغات
هیئت خانواده شهدا - برخی از شرایط کاندید برتر از دید رهبر انقلاب امام خامنه ای...

هیئت خانواده شهدا

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

امیدوارم در انتخابی که قراره انجام بدیم موثر باشه....

ریخت‌ و‌پاش و تبلیغات زیاد از اندازه نداشته باشد
رفتار داوطلبان در ریخت‌وپاش و خرج و تبلیغاتِ زیاد از اندازه‌ى لازم میتواند ماها و آحاد مردم را نسبت به آنچه كه بعداً پیش خواهد آمد، آگاه و هشیار و بیدار كند. آن كسى كه یا از بیت‌المال هزینه میكند، یا از پول مشتبه به حرامِ بعضى‌ها استفاده میكند، نمیتواند اطمینان مردم را جلب كند؛ به این چیزها خیلى باید توجه كرد.
بیانات در دانشگاه امام حسین علیه‌السلام

انسانی شایسته‌، وارسته‌، باعزمِ، مؤمن، انقلابى و با همت جهادى باشد
هدف ملت ایران چگونه تأمین خواهد شد؟ با دو عامل، این هدف تأمین میشود: یك عامل این است كه انتخابات، انتخابات گرم و پرشورى باشد؛ افراد زیاد شركت كنند، مردم با شور و شوق شركت كنند، بیایند پاى صندوقها. دوم اینكه این انتخابات منتهى شود به انتخاب یك انسان شایسته‌ى وارسته‌ى باعزمِ مؤمنِ انقلابىِ با همت جهادى. با این دو چیز، مقصود ملت ایران حاصل میشود.
مقصود دشمن چگونه حاصل میشود؟ مقصود دشمن با این حاصل میشود كه انتخابات اولاً سرد برگزار شود؛ مردم بى‌رغبت باشند، عده‌ى كمى شركت كنند، یك عده‌اى بگویند: آقا چرا شركت كنیم؟ فایده‌اش چیست؟ ما نمیخواهیم بیائیم. اینها دشمن را خوشحال میكند. ثانیاً نتیجه‌اى كه از صندوقها بیرون مى‌آید، نتیجه‌اى باشد كه دولت را، به تبع دولت، ملت را به سمت وابستگى بیشتر، به سمت تبعیت بیشتر، به سمت قرار گرفتن در سیاستهاى دشمنان قرار دهد؛ دشمن این را میخواهد.
پس ببینید، صحنه روشن است؛ معلوم است شما چه میخواهید، معلوم است دشمن چه میخواهد. حالا آن مطلب دوم كه چگونه اصلح را پیدا كنیم و مشخصات یك انسانى كه اصلح از دیگران است، چیست، نكاتى در این زمینه وجود دارد كه ان‌شاءاللّه اگر بنده عمرى داشتم، در آینده تا قبل از روز انتخابات عرض خواهم كرد.
بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم‌ ب

تواند با امانتِ كامل بار سنگین ریاست جمهوری را بر دوش بكشد
شوراى محترم نگهبان، خب مردمانى پرهیزگار، متقى و آگاهند؛ طبق قانون تشخیصى میدهند و عده‌اى به عنوان افرادى كه صالحند، معرفى میشوند؛ من و شما باید نگاه كنیم ببینیم در بین این صالحها كدام صالح‌ترند، كدام بیشتر به درد مردم میخورند، كدام بیشتر میتوانند این بار سنگین را بر دوش بكشند و با امانتِ كامل این راه را ادامه دهند و پیش ببرند؛ این را باید من و شما نگاه كنیم، ببینیم، بشناسیم. از افرادى كه ممكن است ما را هدایت كنند، راهنمائى كنند، كمك بخواهیم؛ بالاخره خودمان را به حجت شرعى برسانیم. اگر انسان بر طبق حجت شرعى كار كرد، چنانچه بعداً غلط هم از آب دربیاید، باز سرفراز است، میگوید من تكلیفم را عمل كردم؛ اما اگر بر طبق حجت شرعى عمل نكنیم، بعد خطا از آب دربیاید، خودمان را ملامت خواهیم كرد؛ عذرى نداریم، حجتى نداریم.
بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم

تدین، تعهد، آمادگى و توانائی انجام كار بزرگ مدیریت عالی اجرائی كشور را داشته باشد
مدیریت عالى اجرائى در كشور، كار بزرگى است، كار مهمى است. یك كلمه حرف اثر میگذارد؛ یك اقدام كوچك یا بزرگ از سوى مجریان درجه‌ى یك كشور - رئیس جمهور، وزرا - اثر میگذارد؛ دستگاه اجرائى اینجور است. خدمت آنها، براى كشور تأثیرات عمیق دارد؛ خداى نكرده كوتاهى و تقصیر آنها، تأثیرات منفىِ زیادى دارد. اینها موجب میشود كه من و شما كه میخواهیم انتخاب كنیم، دقت كنیم.
تعهد را، تدین را، آمادگى را، توانائى‌ها را بسنجیم؛ طبق تشخیص عمل كنیم. اگر من و شما كه میخواهیم رأى بدهیم، با نیت صادق و خالص و براى انجام وظیفه و براى آینده‌ى كشور وارد میدان شویم و بخواهیم تصمیم بگیریم، ان‌شاءاللّه خداى متعال هم در این صورت دلهاى ما را هدایت خواهد كرد. خداى متعال دلها را ان‌شاءاللّه هدایت میكند، به شرط این كه آحاد مردم حقیقتاً درصدد این باشند كه وظیفه‌شان را انجام دهند.
بیانات در دیدار دست اندركاران برگزارى انتخابات‌ ۱۳۹۲/۰۲/۱۶

انشاالله بهترین انتخاب را بکنیم که شرمنده ی شهدا نشیم....نوشته شده در پنجشنبه 23 خرداد 1392 توسط محب2
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin